Tag: FAQ AF65-30-00-11 contactor
FAQ graphic showing ABB AF65-30-00-11 contactor and original box with red FAQ banner — 3-pole contactor, 24–60V AC / 20–60V DC coil, 30 kW motor control (Shansen Enterprises)
October 4, 2025
ABB AF65-30-00-11 3 Pole Contactor FAQ